Zespół jelita drażliwego

Czym jest zespół jelita drażliwego

Bóle brzucha, częste biegunki lub zaparcia. Wzdęcia brzucha lub zgaga, nudności czy nadmierne odbijanie się. To wszystko objawy zespołu jelita drażliwego dolegliwości, która swoją przewlekłością może bardzo uprzykrzyć nam życie.

zespół jelita drażliwego

Zespół jelita drażliwego to jedna z najczęstszych chorób jakie atakują nasz układ pokarmowy. Szacuje się, że cierpi na nią około 20 proc. osób na całym świecie. Zespół jelita drażliwego zaburza funkcje jelit przez co zmienia rytm, jak i konsystencje wypróżnień. Zazwyczaj dolegliwości towarzyszą też wzdęcia oraz ciągłe uczucie niepełnego wypróżnienia.

Zespół jelita drażliwego objawy

Kurczliwe bóle brzucha, problemy z wypróżnianiem, zaparcia czy biegunki to najczęstsze symptomy zespołu jelita drażliwego na jakie cierpią ludzie dotknięci tą chorobą. Czasem może wystąpić śluz w kale oraz wzdęcia. Takie objawy występują w różnych kombinacja oraz nasileniu dlatego Test Obciążeń Organizmu powinien zostać wykonany od razu, po zauważeniu pierwszych objawów, aby jak najszybciej usunąć dolegliwość.

Zespół jelita drażliwego (Irritable Bowel Syndrome) charakteryzuje się nietypowymi bólami brzucha. Są one mocno zróżnicowane tak pod kątem intensywności jak i częstotliwości z jaką występują. Ludzie cierpiący na tę chorobę opisują ból jako przewlekły i często nawracający, gdy inni mówią o jedynie lekkim dyskomforcie w okolicy brzucha. Czasem zdążają się również ciągłe i tępe pobolewania, na które od czasu do czasu nakładają się ostre ataki bólu przypominające kolkę. Jakikolwiek nie był by ból, zwykle ulga przychodzi zaraz po wypróżnieniu się.

Wiele osób cierpiących na zespół jelita drażliwego narzeka na wzdęcia i częste oddawanie gazów. Takie dolegliwości nasilają się w ciągu dnia. Wzdęciom towarzyszy także uczucie pełności oraz tak duży dyskomfort, że czasami przeszkadza i uwiera ich nawet ubranie. Burczenie w brzuchu i nadmierne oddawanie gazów jest normą w przypadku tej choroby. Jeżeli chodzi o objawy zewnętrzne zazwyczaj są to bóle głowy czy pleców, częste oddawanie moczu, poczucie niewyspania i senności czy też nieprzyjemny i wręcz niemożliwy do pozbycia się smak w ustach. Możliwa jest także choroba lokomocyjna, a u kobiet zaburzenia miesiączkowania.

Zespół jelita drażliwego przyczyny

Trudno jednoznacznie określić przyczyny tej dolegliwości, gdyż wpływa na nią wiele czynników. Jest to między innymi stres czy infekcje bakteryjne. Z powodu objawów takich jak biegunki, zgaga i wzdęcia można także rozważać infekcje grzybicze. Przebyte operacje w obrębie jamy brzusznej mogą przyczynić się do powstania tego problemu, tak samo jak antybiotykoterapia czy nadużywanie alkoholu, tłuste jedzenie lub nadmiar kofeiny. Wszelkie przyczyny choroby, jakie znajdują się w naszym organizmie, wykryje Test Obciążeń Organizmu.

Zespół jelita drażliwego kontra Test Obciążeń Organizmu

Jakiekolwiek obciążenia powodujące zespół jelita drażliwego jest w stanie wykryć Test Obciążeń Organizmu. Jest to metoda diagnostyczna, która skupia się na wykrywaniu przyczyn wszelkich dolegliwości pomijając objawy. Dlaczego? Otóż objawy chorób często są do siebie bardzo podobne i nie raz trudno dokładnie rozpoznać, czy bóle żołądka powodowane są przez grzybicę czy przez pasożyta. Test Obciążeń Organizmu wykrywa właśnie przyczyny i dzięki temu od razu wiesz w co uderzać. Złagodzenie lub całkowite pozbycie się objawów nie oznacza usunięcia choroby z organizmu. Aby skutecznie wyeliminować chorobę należy pozbyć się przyczyn. Test Obciążeń Organizmu trwa 45 minut i wykrywa pasożyty, grzyby, toksyny, problemy z metabolizmem glutenu i wiele innych. Następnie specjalista wyjaśnia wyniki testu i tworzy specjalną kurację indywidualnie dla ciebie, aby oczyścić twój organizm z obciążeń.
Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne Centrum Diagnostyki Organizmu REVITUM. Naszą misją jest ”Trwała Witalność i Zdrowie”.
W REVITUM Test Obciążeń wykonują doświadczeni specjaliści biomedycyny. Po dokładnej analizie specjaliści określają Najważniejsze Problemy organizmu, wskazania dla Indywidualnej Kuracji oraz dobierają Indywidualną Kurację.
P.S. Wykryj i Usuń Przyczyny Twoich Dolegliwości i Chorób.//
//


Warning: printf() [function.printf]: Too few arguments in /home/users/testorganizmuwp/public_html/wp-content/themes/twentyeleven/content-single.php on line 50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>